KURUMSAL

Lezzetimizin Sırrı

Türkiye'nin dört bir yanında severek tüketilen ürünlerimizin lezzeti, doğallığından gelir. Ancak, daha fazlası var. Türkiye'nin en verilmli yaylalarında doğal olarak beslenen hayvanlardan toğladığımız sütleri, soğuk muhafazalı tankerlerle üretim tesisimize getiriyoruz. Son teknoloji laboratuvarımızda titizlikle analiz ettiğimiz sütleri, testi geçerlerse üretime alıyoruz. Standartizasyon ve pastörizasyon işlemleri sonrasında toplanan sütleri, nesiller öncesine dayanan süt ürünlerindeki ustalığımızla harmanlayarak birbirinden lezzetli tereyağı, peynir, yoğurt ve ayran gibi ürünler üretiyoruz.

Kalite ve Güven Politikamız

Karadeniz Kardeşler Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Avrupa standartlarına uygun modern ve hijyenik tesislerinde, kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerinin uygulanması, gözden geçirilmesi ve sürekli iyileştirme sağlanması, çağın teknolojik gerekliliklerine uygun üretim ortamı sağlayan, Türk gıda kodeksi şartlarına uygun, kaliteli doğal ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlayan, iç ve dış iletişim ağını güçlendirerek, hammadde alımından ürün tüketimine kadar gıda zincirinin her aşamasında risk odaklı, kalite ve gıda güvenliği hedeflerine ulaşmak için yönetim sistemi standartları gerekliliklerine uyarak, çalışanları ile birlikte güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı taahhüt etmiştir.

İş Güvenliği & Çevre Politikamız

Faaliyetlerimiz dolayısıyla sorumlusu olduğumuz çevre kanun ve yönetmeliklerine tavizsiz uymak, üretimin her aşamasını kontrol altında tutmak suretiyle problemleri ortaya çıkmadan önlemek, hijyen temizlik ve en önemlisi insan sağlığına tavizsiz önem vermek. Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek.

Paylaş
Politikamız

MARKALAR