9 Şubat 2016
Kebir lezzetleri Türkiye'nin dört bir yanına ulaşıyor.

Gıda Sektörünün Devleri Antalya’da Buluştu!

 

Türkiye’nin en büyük gıda ve içecek ihtisas fuarı olan Anfaş Food Product, bu yıl 23. kez gıda sektörünün devlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. 10 – 13 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen fuarın açılışına Antalya Valisi Muammer Türker,

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır gibi önemli isimler katıldı. Vakfıkebir lezzetlerini Türkiye’nin dört bir yanına tanıtan Kebir de fuarda yerini aldı.

 

Fuarda Kebir Standı Yoğun İlgi Gördü.

 

26 ülkeden 45 bin sektör profesyonelinin katıldığı fuarda, Kebir standı yoğun ilgi gördü. Karadeniz yöresinin en özel lezzetlerinden Kuymak’ı, standa gelen ziyaretçilerine ikram eden Kebir, lezzet severlerin beğenisini topladı. Kuymak ikramının yanı sıra fuara horon ekibi de getiren Kebir, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.

 

Kebir Süt Genel Müdürü Yılmaz Karadeniz, “Her yıl olduğu gibi bu sene de Anfaş Food Product Fuarı’nda Karadeniz’i en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Standımız ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı ve bir an bile boş kalmadı. Kebir olarak biz de ziyaretçilerimize Karadeniz’e özgü Kuymak’ı ikram edip horon ekibimizle keyifli vakit geçirttik. Bizi burada da yalnız bırakmayan tüm lezzet severlere gönülden teşekkür ederim.” dedi.